Depilacja laserowa pach Depilacja laserowa pach
Depilacja laserowa pach należy do najpopularniejszych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Warto podkreślić, że gładka, jasna i zadbana skóra pach prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie... Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach należy do najpopularniejszych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Warto podkreślić, że gładka, jasna i zadbana skóra pach prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie latem, a także u osób, które są aktywni w sporcie.

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach należy do najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetologii. Nic dziwnego, jest to miejsce, które wbrew pozorom może przysporzyć wiele problemów dermatologicznych wywołanych obecnością owłosienia. Bardzo często pod pachami dochodzi do podrażnień skóry wywołanych tradycyjnymi metodami depilacji, a także zapalenia mieszków włosowych. W efekcie skóra pod pachami nie wygląda estetycznie, swędzi, a także daje duży dyskomfort psychiczny.

Dzięki trwałym metodom, do których należy depilacji laserowa urządzeniem Mediostar Next Pro we Wrocławiu i Warszawie w szybki i bezpieczny sposób można pozbyć się tego problemu.

Dzięki skupionej wiązce światła jaką posiada laser Mediostar NExt Pro we Wrocławiu i Warszawie w sposób trwały można poprawić jakość skóry pod pachami. W bezpośrednim kontakcie skóry oraz głowicy lasera światło przekształca się w intensywne ciepło, które dociera do skóry właściwej na głębokość cebulki włosa. Tam dochodzi do jej termicznego zniszczenia, w efekcie po 10-14 dniach włosy samodzielnie wypadają.

Uwaga!

Wiązka światła jaką emituje laser oddziałuje wyłącznie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Oznacza to, że zabiegi należy regularnie powtarzać co okres 4-6 tygodni. Istotne jest również zjawisko wypadania włosów. W wyniku oddziaływania lasera na poszczególne włosy, z każdym zabiegiem ich redukcja następuje indywidualnie, w różnym stopniu. Wynika to z faktu, że w danym miesiącu włosy znajdują się w różnej ilości w fazie wzrostu, co przekłada się na różny stopień ich redukcji w danym miesiącu, po wykonanym zabiegu.

Depilacja laserowa pach zapewnia wysoką higienę ciała, szczególnie latem oraz u osób, aktywnych. Gładką oraz zadbaną skórę pod pachami zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości. Skóra pach po depilacji laserowej dobrze reaguje na dezodoranty, antyperspiranty czy perfumy.

Wskazania do depilacji laserowej pach

  • wrastające włoski;
  • podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji (maszynka do golenia, wosk, depilator, krem do depilacji);
  • zapalenia mieszków włosowych;
  • hirsutyzm (zaburzenia hormonalne objawiające się występowaniem owłosienia u kobiet w miejscach typowo męskich tj. broda, wąsik, baczki, okolica brodawek sutkowych, lędźwia, linia brzucha;
  • względy estetyczne i chęć pozbycia się niechcianego owłosienia.

Podsumowanie

Depilacja laserowa w Warszawie i we Wrocławiu to najlepsze rozwiązanie na zdrową i zadbaną skórę pod pachami. Warto podkreślić, że depilacja laserowa nie tylko wpływa na poprawę wyglądu skóry pod pachami, ale również stanowi doskonałą profilaktykę zapalenia mieszków włosowych, podrażnień po tradycyjnych metodach depilacji, a także zjawiska wrastania włosów. Dzięki tego rodzaju zabiegom możemy cieszyć się zdrową oraz bez żadnych problemów skórą pod pachami.

No comments so far.

Be first to leave comment below.