Intryguj, wzbudzaj zainteresowanie Intryguj, wzbudzaj zainteresowanie
Zanim powstała pierwsza na świecie drogeria internetowa, zanim ludzie zaczęli kupować perfumy unisex i zanim w ogóle zaczęto produkować perfumy damskie, ludzie wąchali własne…... Intryguj, wzbudzaj zainteresowanie

Zanim powstała pierwsza na świecie drogeria internetowa, zanim ludzie zaczęli kupować perfumy unisex i zanim w ogóle zaczęto produkować perfumy damskie, ludzie wąchali własne… feromony. Bo odkąd istnieje człowiek, ludzie byli zainteresowani zapachem drugiego człowieka. To właśnie między innymi po zapachu wybierali sobie partnera. Zapach mógł na przykład sygnalizować zdrowie, płodność. W poniższym artykule podpowiadamy, jak wzbudzać zainteresowanie, jak intrygować zapachem.

Zapach Paryża

Dzisiaj mamy bardzo ułatwiony wybór zapachu. Możemy dopasować zapach do swojej osobowości, a wręcz zapachem ją kreować. Perfumy damskie są rodzajem niewerbalnej komunikacji między ludźmi. Są strony typu zapachy marzeń opinie, gdzie możemy poradzić się na temat wyboru określonego typu zapachu. Na przykład kojarzącego się z morzem, Egiptem, Paryżem, lasami, słonecznym latem. Poprzez zapach możemy sprawiać wrażenie osoby tajemniczej lub energicznej. Możemy też podkreślić określoną rysę swojego charakteru, czym zaintrygujemy osobę, na której nam zależy.

Kwiaty we włosach

Ale cofnijmy się nieco w czasie i zastanówmy, czym perfumowały się nasze prababki, aby przyciągnąć uwagę naszych pradziadków. Przecież dawniej perfumy nie były tak powszechne jak dzisiaj, kiedy wystarczy poszukać w sieci odpowiedniej drogerii internetowej, aby już za niezbyt wygórowaną cenę kupić dezodorant, perfum, czy nawet wodę toaletową. Warto wspomnieć też, że pierwsze perfumy świata, które powstały w okresie starożytnym, służyły raczej głównie do wzbogacenia rytuałów religijnych. Z wyjątkiem starożytnego Rzymu, kiedy powszechne było kąpanie się w towarzystwie zapachowych olejków. Otóż na przykład jeszcze w XIX wieku, kiedy perfumy damskie były zarezerwowane tylko dla arystokracji, nasze praprababki zażywały specjalnych kąpieli z kwiatów i owoców, na przykład malin lub poziomek, a we włosy wpinały pachnące kwiaty.

Zapachy marzeń – opinie o drogerii internetowej

Pewnie niejedna dziewczyna zastanawia się, które perfumy intrygują najbardziej. Odpowiedź możemy znaleźć na stronach typu zapachy marzeń. Opinie o perfumach bywają naprawdę inspirujące. Esencją perfum damskich jest nuta bazy, czyli nuta głębi rozkwitająca po dwóch godzinach od rozpylenia perfum. Od nuty bazy zależy, czy zapach będzie zmysłowy i ciężki czy energetyzujący i lekki. W nucie bazy znajduje się akord, a jednym z najbardziej intrygujących akordów jest bób tonka. To akord zmysłowy i ciepły, pachnący migdałami, karmelem i wanilią. Kolejna intrygująca nuta to paczula nadająca zapachowi orientalnego aromatu. Olbrzymie zainteresowanie może wzbudzić także bergamotka pachnąca cytrusowo i dodająca tajemniczości. Na zmysły pobudzająco działa pudrowo kremowy irys. Z kolei szalenie kobiecym i uwodzicielskim zapachowym afrodyzjakiem jest tuberoza o słodkim aromacie. Wybierając intrygujące perfumy, warto też zwrócić uwagę na ich kolor. Perfumy uwodzicielskie mają zazwyczaj barwę czerwoną lub brązową, a te łagodne i delikatne różową lub fioletową.

No comments so far.

Be first to leave comment below.