Stylizacja fryzur w zasięgu ręki z aplikacją Style My Hair Stylizacja fryzur w zasięgu ręki z aplikacją Style My Hair
Odpowiednio dobrana fryzura może rozjaśnić twarz, złagodzić rysy, a nawet odjąć kilka lat! Jednak, nie wszystkie style fryzur pasują do każdego typu urody. Wielokrotnie... Stylizacja fryzur w zasięgu ręki z aplikacją Style My Hair

Odpowiednio dobrana fryzura może rozjaśnić twarz, złagodzić rysy, a nawet odjąć kilka lat! Jednak, nie wszystkie style fryzur pasują do każdego typu urody. Wielokrotnie przed metamorfozą uczesania lub zmianą koloru włosów powstrzymuje nas obawa przed niezadowalającym efektem końcowym. Na szczęście, istnieją rozwiązania, które pozwalają na wirtualną stylizację włosów! Dzięki aplikacji Style My Hair możemy dokładnie sprawdzić jak będzie wyglądać nasza twarz po określonych zabiegach fryzjerskich.

Style My Hair – co to takiego?

Aplikacja umożliwiająca samodzielne dobieranie stylu fryzury została stworzona z myślą o kobietach, które nie są pewne jaka fryzura będzie pasować do ich twarzy. Po pobraniu programu Style My Hair na telefon, otrzymujemy dostęp do rozległej galerii fryzur i możemy zabawić się w wirtualnego fryzjera. Aby sprawdzić jak dane uczesanie będzie prezentować się na naszej głowie, należy załadować zdjęcie swojej twarzy. Aplikacja udostępnia również fotografie modelek o różnych typach urody, co pozwala na stylizację fryzur bez konieczności wgrywania własnego zdjęcia. Wystarczy wybrać modelkę, która uroda jest najbardziej zbliżona do naszej. Program działa jak prywatny, wirtualny stylista fryzur. Katalog fryzur damskich jest bardzo szeroki – można w nim znaleźć zarówno standardowe uczesania, jak i najnowsze trendy w stylizacji fryzur!  Oprócz dobierania fryzur, w aplikacji można przeglądać również najnowsze trendy fryzjerskie i stylizacje prosto z czerwonych dywanów. Praktyczne zastosowanie łączy się więc ze świetną zabawą!

Dlaczego warto skorzystać z symulatora fryzur?

Pozornie może się wydawać, że wybór styli fryzur i stylizacja fryzur nie jest trudnym zadaniem. Jednak praktyka pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Nawet doświadczeni styliści fryzur mają czasem kłopot z dopasowaniem koloru włosów albo rodzaju uczesania do cech danej osoby. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim dlatego, że udana stylizacja włosów zależy od bardzo wielu zmiennych, takich jak: kolor i kształt oczu, szerokość i wysokość twarzy, typ karnacji, budowa kości policzkowych, wysokość czoła czy długość podbródka. Jednak tak naprawdę dopiero po przeprowadzeniu metamorfozy fryzury, przekonujemy się o efekcie końcowym.  Stosując symulator fryzur, zyskujemy pewność, że wymarzony przez nas styl fryzury rzeczywiście nam odpowiada.W ten sposób minimalizujemy ryzyko nieudanej metamorfozy.

Co zrobić po dobraniu fryzury?

Wybór odpowiedniego uczesania to dopiero pierwszy krok do udanej metamorfozy. Kolejny etap to oczywiście wykonanie fryzury. Zapisując ulubione stylizacje w aplikacji, możemy je później pokazać fryzjerce w Salonie Expert. Dzięki temu, fryzjer dokładnie wie czego od niego oczekujemy i posiada gotowy wzór, na którym może się opierać. Aplikacja Style My Hair wyręcza nas też w trudach poszukiwania odpowiedniego salonu fryzjerskiego, ponieważ umożliwia szybkie wyszukiwanie najbliższego salonu, w którym można przeprowadzić swoją metamorfozę. Aby mieć pewność, że efekt będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom, musimy oddać się w ręce dobrego fryzjera. W Salonach Ekspert pracują fryzjerzy-styliści, którzy doskonale znają najnowsze trendy fryzjerskie i techniki koloryzacji czy strzyżenia. Wykonanie niemal każdej fryzury umożliwiają im najlepszej jakości kosmetyki do stylizacji L’Oreal Professionnel. Połączenie jasno określonego celu, wysokie umiejętności fryzjera i profesjonalne produkty to gwarancja udanej usługi fryzjerskiej.

No comments so far.

Be first to leave comment below.