Szampon Swiss Image – naturalnie dla włosów Szampon Swiss Image – naturalnie dla włosów
Stosowanie naturalnych szamponów i odżywek do włosów to dla części kobiet coś więcej niż tylko chwilowa moda na produkty naturalne. Szampon do włosów bez... Szampon Swiss Image – naturalnie dla włosów

Stosowanie naturalnych szamponów i odżywek do włosów to dla części kobiet coś więcej niż tylko chwilowa moda na produkty naturalne. Szampon do włosów bez parabenów nie obciąża nadmiernie nawet bardzo cienkich włosów, dostarczając jednocześnie składników odżywczych i pielęgnujących nawet osłabione włosy. Dlatego na popularności zyskują serie kosmetyków do włosów, w których składzie nie ma chemicznych barwników, utrwalaczy czy też składników, które przy dłuższym stosowaniu uszkadzają strukturę włosa.

Naturalnie dla włosów

Włosy cienkie, osłabione oraz pozbawione blasku to bolączka wielu kobiet. Mimo zapewnień producentów szampony do takich włosów nie poprawiają ich wyglądu, zaś stosowanie odżywek może z kolei doprowadzić do nadmiernego obciążenia włosów. Rozwiązaniem może być szampon Swiss Image – naturalny szampon do włosów, które utraciły swoją gęstość i blask. Odpowiednio dobrane składniki nawilżają skórę głowy, jednocześnie dogłębnie oczyszczając włosy oraz chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych. W skład tej samej serii pielęgnacyjnej wchodzi również odżywka do spłukiwania, która pogłębia efekty pielęgnacyjne, bez obciążania włosów oraz odżywka w sprayu o lekkiej formule i wygodnej metodzie aplikowania bezpośrednio na włosy.

Tylko naturalne składniki

Szampon do włosów bez parabenów wykorzystuje jedynie naturalne składniki. Jego głównym składnikiem jest alpejska woda glacjalna, wolna od wszelkich zanieczyszczeń, która swoim składem jest zbliżona do wody w organizmie ludzkim, dlatego jest lepiej wchłaniana. Szampon Swiss Image zawiera także wzmacniający kompleks koncentratów owocowych, którego działanie uzupełnia kompleks miodowy. Miód znany jest z właściwości regeneracyjnych i nawilżających, dodatkowo stymuluje porost włosów. Blask włosom oraz odpowiednie nawilżenie skóry głowy zapewni D-pantenol. Zdrowe włosy to włosy mocne i sprężyste. Dzięki ALPHA-PULP, składnikowi, jaki wykorzystano w naturalnym szamponie do włosów, włosy są również odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Produkty naturalne Swiss Image skupiają się na pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Ochrona koloru, poprawa objętości oraz sprężystości włosów są równie ważne, jak nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry głowy. Wiedzą to doskonale osoby, które od lat borykają się z problematycznymi cienki włosami. W ich przypadku sięgnięcie po szampon z linii volume może być najlepszym rozwiązaniem.

Więcej o właściwościach szamponu oraz o składnikach, które pomagają w codziennej pielęgnacji włosów cienkich i bez energii, można przeczytać na stronie producenta: http://sc4y.pl/p/szampon-linia-volume/.

No comments so far.

Be first to leave comment below.