Integracyjna forma walki z rakiem Integracyjna forma walki z rakiem
Leczenie raka, aby było skuteczne wymaga odpowiedniego podejścia i kompleksowego podejścia do problemu. Tylko w taki sposób można doprowadzić swój organizm do świetnego stanu... Integracyjna forma walki z rakiem

Leczenie raka, aby było skuteczne wymaga odpowiedniego podejścia i kompleksowego podejścia do problemu. Tylko w taki sposób można doprowadzić swój organizm do świetnego stanu i cieszyć się fenomenalnym zdrowiem i samopoczuciem. Dlatego też stale pojawiają się coraz to nowsze metody walki z nowotworami, które dają coraz to lepsze rezultaty i pozwalają na coraz skuteczniejsze dbanie o siebie i swoje zdrowie.

Program integracyjny

Główną zaletą programu integracyjnego przy walce z rakiem jest fakt, że można zastosować go na każdym etapie choroby. Bez względu na typ raka i stadium w jakim znajduje się pacjent możliwe jest udzielenie mu pomocy i doprowadzenie jego zdrowia do naprawdę świetnego stanu. Dzięki temu chory poczuje się bardzo dobrze i będzie mógł ponownie cieszyć się z życia i korzystać z niego w najlepszy możliwy sposób.

Program integracyjny swój początek ma podczas badań wstępnych. Określany jest na nich stan pacjenta i rodzaj nowotworu. Oprócz tego przeprowadzany jest wywiad z pacjentem, aby dokładnie poznać jego nawyki żywieniowe i stan psychiczny. Dzięki temu można łatwiej dobrać najlepszą formę leczenia dla danej osoby. Przy tym oczywiście już podczas trwania całego procesu formuła leczenia może się zmieniać, ponieważ i stan chorego ulega zmianie. Program integracyjny jest zatem dostosowywany do potrzeb każdej osoby.

Oprócz tego charakteryzuje się on większą skutecznością o standardowych metod leczenia, a także można go zastosować przy nowotworze w bardzo zaawansowanym stadium.

leczenie raka

Kto może skorzystać?

Z programu operacyjnego mogą skorzystać praktycznie wszystkie osoby, które mają rozpoznany nowotwór. Tyczy się to zarówno osób, które niedawno otrzymały diagnozę potwierdzającą raka jak i osobom, które są w trakcie leczenia. Program ten sprawdza się również jako profilaktyka już po zakończonym leczeniu. Dzięki temu zmniejsza się szansa na nawrót choroby i ponowne pojawienie się raka.

Jak wygląda leczenie?

Leczenie raka najczęściej ogranicza się do usunięcia z organizmu guza. Sam nowotwór wymaga natomiast bardziej kompleksowego podejścia, aby wrócić do zdrowia i świetnego samopoczucia. Dlatego też leczenie integracyjne obejmuje:

  • Ustalenie odpowiedniego planu żywieniowego
  • Wsparcie psychologa w walce z nowotworem
  • Terapię za pomocą ziół
  • Zajęcia z technik relaksacyjnych czy pracy z oddechem, które pomagają w wyciszeniu się
  • Techniki terapii pochodzące ze wschodu
  • Terapie za pomocą witamin
  • Hipertermię lokalną
  • Badania laboratoryjne

No comments so far.

Be first to leave comment below.