Jak schudnąć z brzucha? Jak schudnąć z brzucha?
Marzysz o płaskim brzuchu? Twoja sylwetka byłaby doskonała, gdyby nie wystające boczki? Najważniejsza jest dieta oraz aktywność sportowa. Zobacz, jakie są sposoby na pozbycie... Jak schudnąć z brzucha?

Marzysz o płaskim brzuchu? Twoja sylwetka byłaby doskonała, gdyby nie wystające boczki? Najważniejsza jest dieta oraz aktywność sportowa. Zobacz, jakie są sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów z brzucha.

Kontroluj aktywność fizyczną podczas dnia

Podstawą schudnięcia i pozbycia się zbędnych kilogramów jest oczywiście ruch. Możesz rozpocząć od wiosennych przejażdżek rowerem lub biegania po lesie. Zacznij od małych dystansów, które z biegiem czasu zwiększysz. Zawsze przed aktywnością sportową rozciągnij mięśnie i zrób rozgrzewkę, np. jeszcze w domu lub na świeżym powietrzu. Kontroluj dystans i spalone kalorie podczas biegania czy jazdy rowerem. Zrobisz to przy pomocy smartfona lub specjalnych zegarków sportowych. To ciekawe urządzenie, które może także przypominać Ci o ruchu podczas pracy przy biurku. W odpowiednim momencie dostaniesz powiadomienie, aby wstać od komputera i zrobić kilkadziesiąt kroków. Zegarek sportowy możesz kupić już za kilkaset złotych, a w zdobyciu dodatkowego zastrzyku finansowego mogą pomóc pożyczki online.

Pamiętaj, że siedzenie przy biurku przez kilka godzin w bezruchu wpływa na tycie oraz problemy trawienne. Możesz rozpocząć od minuty biegania na świeżym powietrzu, a następnie 3 minut truchtu. W ten sposób, poprawi się Twoja kondycja i wygląd. Jeśli lubisz ćwiczyć w domu, możesz także kupić np. rower stacjonarny. To koszt około 200 złotych, a bez problemu połączysz oglądanie seriali z aktywnością sportową. Bardziej rozbudowane urządzenia to większy wydatek. Jeśli chcesz zacząć działać od razu, warto sprawdzić ofertę pożyczki online, dzięki której efekty pracy nad sylwetką będą szybciej widoczne.

Sen to zdrowie

Jeśli chcesz schudnąć z brzucha, pamiętaj także o dostarczeniu odpowiedniej ilości snu do organizmu. Dzięki temu, nie będziesz odczuwać zwiększonego apetytu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Sen powinien zająć około 7 godzin, a optymalnym czasem jest 8 godzin. Pamiętaj także o odpowiedniej porze wstawania w weekendy. Jeśli w tygodniu śpisz 7 godzin, a w weekend zarwiesz noc i podniesiesz się z łóżka o godzinie 12, Twój mechanizm odczuwania głodu zostanie zaburzony. Przez to będziesz mieć ochotę na przekąski, co przekłada się na dodatkowe kilogramy.

Posiłki o odpowiednich porach

Warto wprowadzić regularne pory posiłków. Dzięki temu organizm przyzwyczai się do tego i nie będzie potrzebować dodatkowych przekąsek. Możesz także wprowadzić zasadę jedzenia na małych talerzach. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić sobie pełnowartościowych posiłków co kilka godzin, możesz skorzystać z tak zwanej diety pudełkowej. To przygotowane, świeże jedzenie na każdy dzień, które możesz zabrać ze sobą do pracy. Cena takiej diety zależy od kilokalorii oraz ilości zamówionych posiłków. Koszt posiłków na jeden dzień to od 50 do 70 złotych. Najlepiej przetestować dietę pudełkową przez kilka dni, a następnie zamówić pakiet miesięczny. Jednorazowy koszt jest dość duży, jednak bardziej opłacalny. Jeśli potrzebujesz finansowego wsparcia, mogą pomóc pożyczki online.

Zmień nawyki żywieniowe

Jeśli chcesz schudnąć z brzucha, wystarczy, że zmienisz kilka swoich nawyków żywieniowych. Warto rozpocząć dzień od szklanki wody z cytryną. W ciągu dnia, powinieneś wypić około 2 litrów płynów. Wprowadź do diety jajka, które są sycące i jednocześnie chude. Zamień słodkie przekąski na truskawki, czereśnie, jabłka czy arbuzy. W zależności od sezonu, stawiaj na świeże owoce. Zamień olej na oliwę z oliwek lub olej lniany. Wprowadź także do swojej diety orzechy, które zmniejszają apetyt.

No comments so far.

Be first to leave comment below.