Naturalny sposób na wyleczenie Helicobacter i Candida Naturalny sposób na wyleczenie Helicobacter i Candida
Candida i Helicobacter to coraz częściej szerzące się choroby. Trudno z nimi walczyć z pomocą aptecznych środków. Medycyna naturalna ma jednak skuteczne i proste... Naturalny sposób na wyleczenie Helicobacter i Candida

Candida i Helicobacter to coraz częściej szerzące się choroby. Trudno z nimi walczyć z pomocą aptecznych środków. Medycyna naturalna ma jednak skuteczne i proste rozwiązanie, które na pewno pokona owe choroby.

Pokonaj Candida

Grzyb jakim jest Candida, wbrew pozorom wcale nie odżywia się cukrem, jaki przyswajamy w codziennej diecie, lecz zasiedla tkanki chore i to właśnie z nich czerpie substancje, których potrzebuje do życia. Jeśli chcemy więc wspomóc organizm, musimy go wzmocnić i oczyścić.

Oczywiście cały nasz organizm posiada mechanizmy, które mogą się samodzielnie regenerować i oczyszczać, jednakże często zawodzą, ponieważ ilość zanieczyszczeń jest tak duża, że naturalna obronność naszego ciała przestaje skutkować. Dzieje się tak dlatego, że bardzo często mamy do czynienia z błędami żywieniowymi, substancjami chemicznymi zawartymi w żywności, dużą ilością leków. Te wszystkie niekorzystne elementy osadzają się w organizmie, a w ich wyniku pojawiają się mikrourazy i ogromna ilość toksycznych substancji. Takiej sytuacji musimy zapobiegać, ponieważ jest przyczyną bardzo wielu groźnych schorzeń.

Mikstura, która jest lekiem

Mikstura, która oczyszcza nasz organizm opracowana została przez Józefa Słoneckiego. W jej składzie znaleźć się musi:

  • Olej, najlepiej oliwa z oliwek
  • Aloes lub ekstrakt z pestek grejpfruta
  • Sok z cytryny

Użyty w miksturze olej zapobiega, aby nie została ona wchłonięta już na początku trawienia, lecz przeciwnie, aby dotarła do miejsc, w których zadziałać powinna. Z kolei aloes uprawnia metabolizm i w bardzo korzystny sposób wpływa na cały układ odpornościowy. Dodatkowo obniża również poziom cukru i cholesterolu we krwi. Aloes ma również działanie gojące, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Sok z cytryny jest za to naturalnym rozpuszczalnikiem kamieni i złogów, które zalegają w organizmie.

W jaki sposób stosować miksturę?

Aby mikstura oczyszczająca działała skutecznie należy spożywać ją rano, zawsze na czczo. Regularne jej spożywanie goji nadżerki w jelitach, uszczelnia je a tym samym sprawia, że do organizmu nie dostają się toksyczne substancje. Dzięki niej znikają zaparcia, biegunki, zgaga i niestrawność. Po kilku miesiącach znikają również kamienie w pęcherzyku żółciowym oraz kamienie w nerkach. Jelita zostają oczyszczone ze złogów oraz znikają stany zapalne w postaci guzków, cyst, torbieli.