Stomatolog w Gdańsku: lista gabinetów stomatologicznych w Gdańsku Wrzeszczu, Osowej, Przymorzu Stomatolog w Gdańsku: lista gabinetów stomatologicznych w Gdańsku Wrzeszczu, Osowej, Przymorzu
Szukasz dentysty w Gdańsku? Nie wiesz do kogo pójść? Przedstawiamy listę gabinetów stomatologicznych działających na terenie gdańskiego Wrzeszcza, Osowy, Przymorza. Sprawdź, do kogo udać... Stomatolog w Gdańsku: lista gabinetów stomatologicznych w Gdańsku Wrzeszczu, Osowej, Przymorzu

Szukasz dentysty w Gdańsku? Nie wiesz do kogo pójść? Przedstawiamy listę gabinetów stomatologicznych działających na terenie gdańskiego Wrzeszcza, Osowy, Przymorza. Sprawdź, do kogo udać się na badanie lekarskie stomatologiczne.

Jak znaleźć dobrego stomatologa?

O dentystach krąży wiele mitów. Gdzieś w tym wszystkim jest oczywiście ziarnko prawdy. Nie ma co ukrywać – znalezienie dobrego stomatologa nie jest łatwe. Zwłaszcza, że lekarz, który jednej osobie będzie odpowiadał, w drugiej będzie wzbudzał lęk.

Oczywiście warto szukając dentysty pytać rodzinę, znajomych o kogoś wartego polecenia. Takiej osobie można zadać znacznie więcej pytań, które utwierdzą w przekonaniu, czy dany specjalista jest dla nas odpowiedni. Każdy lekarz ma inne podejście, a w przypadku stomatologów ma to ogromne znaczenie. Zwłaszcza, jeśli ktoś boi się dentysty. Lekarza z polecenia warto sprawdzić. Co jak się okaże, że to jednak nie to lub bliscy nie mają nikogo, kogo mogliby wskazać?

Wówczas najlepiej jest skorzystać z rankingów znajdujących się w Internecie. Dzięki nim w prosty sposób można wyszukać specjalistów przyjmujących w danym mieście. Przykładowo na ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/gdańsk zamieszczone są wizytówki stomatologów przyjmujących w Gdańsku. Dzięki ocenom innych użytkowników można poszukać specjalisty, który cieszy się pozytywnymi opiniami.

Co więcej, na stronie można sprawdzić najbliższy wolny termin, a także umówić się na wizytę. Niektórzy specjaliści właśnie w ten sposób zbierają zapisy od pacjentów. To zdecydowanie najwygodniejsza z opcji.

Tego typu ranking umożliwia też wyszukanie lekarza za pomocą mapy. Można więc w prosty sposób wyszukać specjalisty, który przyjmuje w pobliżu miejsca zamieszkania. Jakich stomatologów z danej dzielnicy warto odwiedzić?

Gabinety stomatologiczne w Gdańsku-Wrzeszczu

W dzielnicy Wrzeszcz przyjmuje m.in. dr n. med. Krystian Krupski. Pracuje w Klinice stomatologiczno-implantologicznej K2 Dental w Gdańsku, która mieści się przy ulicy Bolesława Chrobrego 56. W jej ofercie jest stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, protetyka, chirurgia stomatologiczna i inne.

We Wrzeszczu działa również lek. Ewa Krakowiak, która zajmuje się leczeniem stomatologicznym. Pracuje w gabinecie przy ul. Matemblewskiej 1a/15. Niedaleko niego przyjmuje i inna lekarka. Lek. dent. Katarzyna Makarowska przyjmuje we własnym gabinecie stomatologicznym Sim Clinic, który znajduje się przy ulicy Wajdeloty 12.

We Wrzeszczu znajdziemy również prywatny gabinet stomatologiczny Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne, który mieści się w Biurowcu Green Office w Gdańsku przy ul. Partyzantów 76. Przyjmuje w nim lek. dent. Igor Foltyn, który cieszy się dobrymi opiniami od pacjentów.

Gdańsk-Osowa – gabinety dentystyczne

Na terenie dzielnicy Osowa znajduje się gabinet stomatologiczny Impladent. Mieści się przy ulicy Andromedy 3. Przyjmuje w nim dr n. med. Adam Ziemlewski. Specjalizuje się on głównie w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, a także stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest lekarzem docenianym przez pacjentów, którym pomaga również udzielając porad online.

W Gdańsku-Osowej przyjmuje również lek. Anna Rudnik-Szymańska, która zajmuje się leczeniem schorzeń stomatologicznych. Przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym Duodent przy ul. Jednorożca 55a/2.

W Piękni i Zdrowi Klinika Stomatologii Profesjonalnej, znajdującej się przy ul. Wegi 22a/1 skorzystać można z pomocy stomatologa Dariusza Durmy.

Dentyści w Gdańsku-Przymorzu

W Gdańsku-Przymorzu przyjmuje kilka dentystek, których wizytówki można sprawdzić na wspomnianym rankingu. Jest to m.in. lek. Justyna Giba, która jest specjalistą w dziedzinie stomatologii. Przyjmuje w Przychodni Piastowskiej przy ul. Piastowskiej w Gdańsku.

Lek. dent. Wiesława Kozielewska-Trzaska pacjentów przyjmuje w Gdańsku w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medicus oraz w prywatnym gabinecie stomatologicznym przy ul. Kołobrzeskiej 12a.

W prywatnym gabinecie specjalistycznym, który zlokalizowany jest przy ulicy Lęborskiej 16 w Gdańsku-Przymorzu leczy lek. stom. Katarzyna Przeździak. Posiada specjalizację medyczną pierwszego stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej oraz specjalizację drugiego stopnia w zakresie stomatologii zachowawczej.

No comments so far.

Be first to leave comment below.